Із впровадженням нового Кримінального процесуального кодексу України, захисником підозрюваного, обвинуваченого, а також представником потерпілого, цивільного позивача/відповідача фізичної особи у кримінальному провадженні може бути виключно адвокат, відомості про якого внесено до Єдиного реєстру адвокатів України.

Досвідчені адвокати нашої Компанії належним чином здійснять Ваш захист чи представництво у кримінальному провадженні.

Зауважу, що дана категорія справ є надто серйозною, щоб нехтувати послугами адвоката при виникненні проблем із кримінальним законом чи покладатись на непрофесіонала.

Адвокатами нашої Компанії надаються такі послуги:

  • представництво та захист свідка під час допиту на досудовому слідстві та в суді;
  • допомога при складанні заяв про вчинення злочину; скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування;
  • захист підозрюваного, обвинуваченого на всіх стадіях кримінального процесу;
  • представництво потерпілого, цивільного позивача / відповідача в органах досудового розслідування та в суді;
  • представництво осіб в органах ДФС (податкової інспекції та міліції) тощо;
  • консультування з приводу ймовірних наслідків та можливості бути звільненим від кримінальної відповідальності на підставі угод та з інших питань;
  • виїзд адвоката для консультації або укладення договору у зручне для клієнта місце.

Даний перелік не є вичерпним. У кожній справі адвокатом застосовується індивідуальний підхід.

Захист свідка

Вам прийшла повістка – викликають по якійсь справі. Ви не знаєте, що це за провадження, до чого готуватись і що очікувати. Тим паче, статус особи у кримінальному процесі за наявності підстав може змінюватись.

Одна справа, коли Ви дійсно є свідком якоїсь події, до якої особисто не причетні. Але інша, коли кримінальне провадження безпосередньо стосується Ваших інтересів. Або до Вас прийшли з обшуком. У більшості випадків кримінальні провадження розпочинаються за фактом вчинення злочину і всіх осіб спочатку допитують в якості свідків. У такому випадку, як свідчить практика, на свідка під час допиту чиниться тиск, вимагають «зізнання».

Конституція України гарантує кожному право на правничу допомогу та захист. Однак, не кожен знає, як цим правом належно скористатись. А в багатьох випадках з практики, цим правом скористатись просто не дають.

Наша Компанія надає таку послугу. Кваліфікований адвокат з‘ясує, по якій справі Вас викликають, у разі потреби попередньо здійснить виїзд до особи, яка здійснює виклик, після чого узгодить з Вами оптимальну правову позицію та буде захищати Ваші інтереси у відповідності до чинного законодавства під час допиту чи проведення інших слідчих дій.

Захист у кримінальних справах

Якщо Ваш родич чи знайомий потрапив у біду, затриманий чи доставлений у правоохоронний орган, - не зволікайте. Максимум слідчих дій проводиться відразу та в перші години й дні після затримання. Часто правоохоронці пропонують затриманому відмовитися від послуг захисника або пропонують «свого». За відсутності захисника є можливість чинити тиск на затриманого та застосовувати інші незаконні методи.

Відповідно до статті 48 КПК України захисник може у будь-який момент бути залученим підозрюваним, обвинуваченим, їх законними представниками, або іншими особами за проханням чи згодою підозрюваного, обвинуваченого до участі у кримінальному провадженні.

Тобто, коментуючи закон, будь-яка особа може укласти договір про правову допомогу з адвокатом щодо захисту свого родича, знайомого чи будь-якої іншої особи, за умови що останній проти участі цього захисника не заперечує.

Допуск адвоката до участі в справі на ранній стадії та правильно побудована тактика захисту сприяють дотриманню закону та відіграють важливу роль при вирішенні справи по суті.

Адвокати нашої Компанії мають індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Представництво потерпілого у кримінальних провадженнях

Більшість юридичних компаній та адвокатських бюро готові надавати послуги особам, які є підозрюваними або обвинуваченими у кримінальному провадженні.

Але, якщо стався злочин, то потерпілі також мають право та потребують допомоги досвідчених адвокатів для захисту своїх інтересів. Як правило, кримінальні провадження розпочинаються за фактом і розслідуються довготривало. При цьому правоохоронні органи свої зусилля в основному спрямовують на те, щоб встановити злочинця та направити справу до суду, однак у більшості випадків не приділяють особливої уваги інтересам потерпілих, зокрема, своєчасно не залучають особу до провадження як потерпілого, не надають інформації щодо стану розслідування, зволікають із врученням повідомлення про підозру, затягують розслідування. Із впровадженням нового КПК кількість кримінальних проваджень значно збільшилась, тому слідчі зволікають. На практиці, «зрушити таку справу з місця» можливо лише шляхом звернення до слідчого судді.

Наші адвокати готові надати допомогу особам, які потерпіли від злочину, з метою захисту їх інтересів, своєчасного відшкодування завданих їм збитків чи поновлення їх прав, у т.ч. шляхом подання необхідних заяв, клопотань, скарг, а також цивільного позову у кримінальному провадженні.