Команда кваліфікованих адвокатів та юристів надасть Вам якісну правову допомогу у ситуації будь-якої складності, що потребує втручання адвоката.

Наш принцип – безвихідних ситуацій не буває. Ми запропонуємо Вам усі можливі варіанти вирішення будь-якої проблеми в правовому полі. Зокрема, надамо обґрунтовану консультацію, підготуємо пакет документів та здійснимо всі необхідні юридичні дії в рамках закону. Але якщо із якоїсь ситуації чи наданих документів буде вбачатися, що таку справу виграти нереально – ми відразу Вас про це попередимо. Все чесно і без обману.

Кожна людина може припуститись помилки. Наразі непоодинокі випадки, коли людина, перебуваючи під впливом душевного хвилювання чи моральним тиском, не в змозі адекватно оцінити ситуацію, чим користуються опоненти. Тому вкрай важливим є своєчасне звернення за юридичною допомогою. Чим раніше людина звернеться до адвоката, тим вищі її шанси сприятливо вирішити справу.

Присутність адвоката при проведенні процесуальних дій сприяє дотриманню закону та виключає можливість застосування щодо особи протиправних дій, тиску.

Адвокати нашої компанії мають значний досвід та практику і професійно здійснюють захист у кримінальних провадженнях, представництво інтересів фізичних і юридичних осіб у цивільних, господарських, адміністративних справах тощо.
Корпоративним клієнтам наші спеціалісти допоможуть розпочати власний бізнес та юридично грамотно оформити документи й здійснити усі необхідні дії.

Діючим підприємствам ми пропонуємо співпрацю у вигляді юридичного супроводу господарської діяльності. І навіть якщо Ви вирішили захищати свої права та інтереси особисто, у більшості випадків, у зв’язку з постійними змінами діючого законодавства, консультація адвоката Київ допоможе Вам визначити найбільш оптимальний шлях вирішення будь-якої проблеми. Досвідчений адвокат нашої компанії допоможе Вам не тільки обрати найбільш оптимальну правову позицію, розібратися у законодавстві, але й оформить необхідні документи.

З повагою,
адвокат М.Жовтоног