За законом, рішення контролюючих органів можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.

На практиці адміністративне оскарження податкового повідомлення-рішення – це марна трата часу, за виключенням, коли Вам вигідно виграти час. При такому оскарженні домогтися скасування якоїсь частини донарахувань можливо лише у випадку допущення ревізорами-інспекторами якоїсь неточності, арифметичної помилки.

Тому радимо відразу звертатись з адміністративним позовом до суду.

Як свідчить практика, дуже часто зазначені в акті перевірки доводи податкової інспекції ґрунтуються на припущеннях. Тому слід пам’ятати, що п. 56.4. ст. 56 Податкового кодексу України встановлює презумпцію невинуватості платника податків, а саме: під час процедури адміністративного оскарження обов'язок доведення того, що будь-яке нарахування, здійснене контролюючим органом у випадках, визначених цим Кодексом, або будь-яке інше рішення контролюючого органу є правомірним, покладається саме на контролюючий орган.

Тому будь-які припущення або неточності мають трактуватися на користь платника податків, - що не завжди дотримується на практиці.

Наші кваліфіковані податкові адвокати, маючи багаторічний досвід роботи та успішну практику в цій галузі, якісно нададуть Вам такі послуги:

 • оскарження податкових повідомлень-рішень контролюючих органів в адміністративному та судовому порядку;
 • підготовка заперечення на акт перевірки;
 • надання правової консультації;
 • підготовка відповіді на запит/вимогу щодо надання документів;
 • виїзд адвоката на підприємство під час здійснення перевірки контролюючими органами, при здійсненні тимчасового доступу до речей та документів, при обшуку;
 • представництво осіб в органах ДФС (податкової інспекції та міліції);
 • захист у кримінальних провадженнях даної категорії;
 • юридичний супровід підприємницької діяльності тощо.

Ви будете приємно вражені якістю наших послуг та результатом!

Зауважу, що на практиці пошуком податкового адвоката суб’єкт господарювання починає займатися лише після отримання податкового повідомлення-рішення. Однак, передували цьому господарські операції, які Ви можливо вважали сумнівними, вимоги контролюючих органів щодо надання документів, повідомлення про перевірку. Далі перевірка, яка починається з пред’явлення ревізорами-інспекторами направлення, яке не може бути видане одне на кількох осіб та повинне містити всі належні реквізити, інакше таку перевірку можна вважати незаконною, а також інші нюанси.

Проте завжди слід пам’ятати, якими б чемними та привітними не були з Вами ревізори, їх робота полягає у виявленні порушень та складанні акту, який  Ви згодом отримаєте для підпису.

Не від одного успішного бізнесмена можна почути вислів: «не важко заробити кошти, а важко їх зберегти».

І зберегти зароблені кошти та не втрапити у «халепу» Вам допоможе кваліфікований професійний податковий адвокат.

Тому кожному керівнику суб’єкта господарювання слід зрозуміти, що необхідність податкового адвоката виникає не тоді, коли підприємство вже отримало рішення, яке потрібно оскаржувати, а набагато раніше – з моменту, коли Ви сумніваєтесь у законності проведення по обліках якоїсь фінансово-господарської операції, коли отримали від контролюючих органів вимогу, повістку про виклик тощо.

Досвідчені адвокати нашої Компанії, які діють виключно в правовому полі та працюють на результат, допоможуть Вам домогтися справедливості, а головне – зберегти прибуток і нерви від спілкування з контролюючими органами.

ДІЛОВА ПРОПОЗИЦІЯ

Адміністративний суд прийняв рішення не на Вашу користь?

Не засмучуйтесь! Адже, безвихідних ситуацій не буває.

Досвідчені адвокати нашої Компанії, що мають багаторічний досвід як роботи в податкових органах, так і адвокатської практики, допоможуть Вам:

 • проаналізувати ситуацію (спір) та визначитись із перспективою справи;
 • проконсультувати; при потребі, зібрати додатково необхідні підтверджуючі документи;
 • підготувати та подати апеляцію.

Ми працюємо і отримуємо гонорар лише за позитивний результат (рішення суду на Вашу користь). В іншому випадку, за погодженням з Клієнтом, мають бути оплачені лише фактичні витрати.